Sosyal Medya

REFERANSLARIMIZ

<
FİRMA ADI / KİŞİ ADI   ŞEHİR
Robert Bosch Yön.Krl Üyesi Erol Somersan   BURSA
Ted. Bursa Koleji M.Cem Güzel  BURSA
Elele A.Ş yön.krl başkan yard. Rüştü Yılmaz   BURSA
Borçelik A.Ş. Sinan Bozkurt   BURSA
Eski milli eğitim müdürü Mehmet Topuzoğlu   BURSA
Mahfel gıda turizm yön krl baş. Tahir Deveci   BURSA
Uludağ ünv. Tıp fak. Prof dr.Mehmet Zarifoğlu   BURSA
Uludağ ünv tıp fak. Prof dr. Selçuk Kırlı   BURSA
İşbankası emekli müd. Anadolu sig. Acentesi Hulusi Durak   BURSA
Mersin emniyet müd. Yard. Mehmet Karaca   BURSA
Sigorta eksperi Ali Severcan   BURSA
İstanbul vergi daire baş. İdari işl. Müd. Gelir uzmanı Ahmet Dervişoğlu   BURSA
Oyak Renault Fransız askerlerin eşya taşıması   BURSA
Önerler mak. A.Ş. yük. Müh. Ümit Öner   BURSA
Bursa ecza koop Recep Görmez   BURSA
Bursa ecza koop Betül Hanım   BURSA
Garanti sigorta   BURSA
Robert Bosch Özlem Terzi   BURSA
Burtaş ambarı Serkan Sorguç   BURSA
Özbursa ambarı Ali Çifçiler   BURSA
Akarnak Haldun Kabaoğlu   BURSA
Garnizon Albay Emre Uslusoy   BURSA
Ahmet Vefik Paşa Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hüseyin Türkoğlu   BURSA
Emekli  Belediye Encümeni Yavuz Aslan   BURSA
Eczacı Sibel Kurtuluş   BURSA
Özerler Market Mesken Şubesi   BURSA
Avukat Osman Turan   BURSA
Gündoğan Ecza Deposu   BURSA
Darling Konfeksiyon   BURSA
3.İcra Daire Başkanı Hakan Çakar   BURSA
Exper Selçukbey Şubesi   BURSA
Uzmanlar Lastik Çevre Yolu   BURSA
Yediiklim Dershanesi Gülay Hanım   BURSA
Durmaz Nakliyat kalitesine güvenen ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz diğer binlerce referansımızı şubelerimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz...
Durmaz Bursa Evden Eve Nakliyat olarak Bursa'da en fazla referansa sahip firmayız. Bize telefon açarak bu referanslar hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurulduğumuz günden beri totalde 2618 referansımız bulunmaktadır, bu referansların tamamının isimleri ve iletişim bilgileri mevcuttur ve kendilerinden izin alınarak referans portföyümüze eklenmişlerdir.

Ticari faaliyetlerde referans çok önemlidir. Bir şirketin yaptığı işler yapacağı işlere ayna tutmaktadır bunun içindir ki herhangi bir firmadan hizmet almadan önce o firmanın daha önce yaptığı işleri araştırma yoluna gideriz, alınan bilgiler neticesinde o firma hakkında iyi ya da kötü kafamızda bir imaj belirir ve bu imaja göre işlerimizi yaptırırız.

Bursa evden eve taşımacılık nakliye hizmetlerinde en fazla referansa sahip olan Durmaz Evden Eve Nakliyat her gün listesine yeni güvenilir referanslar eklemektedir ve ekleyecektir de çünkü biz yaptığımız işe çok önem veriyoruz eşyalarınızı en maksimum güvenle taşıyoruz. Bosch, Ted Bursa Koleji, Borçelik, Mahfel, Uludağ Üniversitesi, İş Bankası, Oyak Reno, Bursa Ecza Koop, Burtaş, ÖzBursa Ambarı, Akarnak gibi kurumsal büyük markaları taşıdık.

Bir evden eve nakliyat şirketinin büyüklüğü taşıdığı markaların büyüklüğüyle orantılıdır bunun için biz Durmaz Evden Eve Nakliyat olarak kendimizi Bursa'da kalitenin adresi olarak nitelendiriyoruz. Ofis ve Şirket taşımacılığı,Fabrika Ve Tesis Taşımacılığı,Askılı tekstil taşımacılığı, Fuar ve Stand taşımacılığı, Bursa şehiriçi evden eve nakliyat eşya taşımacılığı, Şehirler arası evden eve nakliyat taşımacılıkta Bursa'nın gururu olmaya devam edeceğiz.

Uludağ Üniversitesi Bahar Şenliklerinin sponsoru olduk ve Bursamızın bu güzide üniversitesini taşımaktan onur duyduk. Bahar şenlikleri için kurulan standları taşıdık Türkiye'nin dört bir yanından şenliklere gelen şirketlerin nakliyesini Durmaz Evden Eve Nakliyat olarak biz yaptık. Kurumsal olarak portföyümüze sürekli değerli markaları ekliyoruz ve toplumsal kuruluşlara sponsor oluyoruz. Şubelerimizi 7/24 arayarak her türlü bilgi talebinde bulunabilirsiniz.