Sosyal Medya

HIZMETLERİMİZ

Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık işleminin türüne göre kullanılan teknolojik imkânlar sayesinde güvenilir yöntemlerle eşyalarınızı taşıyoruz. Kullandığımız özel paketleme materyalleri bünyesinde eşyalarınız, sağlıklı ortamlardan geçerek uzmanlarımız eşliğinde varmaları gereken yere varıyorlar. Durmaz Evden Eve Nakliyat olarak araçlarımızın tamamı kapalı kasa olup, güçlü yapıları sayesinde eşyalar en az sarsıntı ile evden eve taşınıyorlar.

Ama öncelikle uzmanlarımız, taşınacak eşyaları tespit ederek onlar için uygun ortamı hazırlıyorlar. Evden eve taşınma sırasında gerekli olacak her türlü materyal ve durum bu şekilde sağlanmış oluyor.

Bursa Asansörlü Evden Evde Nakliyat

Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliye, eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan bu sayede daha hızlı taşımacılık sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır.

Bina yöneticisi ya asansörün kullanılmasına izin vermez ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz. İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan asansör ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun sorunsuz bir şekilde zamandan tazarruf sağalayarak taşıyoruz.

Bursa Evden Eve Askılı Taşımacılık

Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık sektörüne yönelik olarak sunduğumuz askılı tekstil taşımacılığı hizmetimiz ile kapalı kasa araçlarımızın yardımıyla tekstil firmalarına büyük kolaylık sağlamaktayız. Ev taşımacılığında ise isteğe göre özel olarak üretilmiş askılı koliler ile giysilerinizi ütüsü dahi bozulmadan taşımamız mümkün olmaktadır.

Bursa Ofis ve Büro Taşımacılığı

Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri'nin sektördeki teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısını sürekli Yenilemesi ile Ofis ve Büro taşımacılığın da da oldukça başarılı hale gelmiştir. Firmamız ofis ve büro taşımacılığı yaparken yapılması gerekenleri adım adım uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir. Sırasıyla ; Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eşya tespiti uygulaması experimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Eşyanın miktarına göre uygun araç yada araçlar seçilir, mobilyalarınız dikkatlice sökülür. Tüm dosya ve klasörler büyük bir önem ve titizlilikle paketlenir. Mobilyalar taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajlanır. Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.Büro eşyalarınız yeni ofisinizde sizin istediğiniz dizaynda uzman ekibimiz tarafından yerleştirilir. Durmaz Nakliyat olarak amacımız , sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

Bursa Fabrika Taşımacılığı

Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Profesyonel ekibimizle, fabrikanıza ait tüm malzeme, ürün, makina vb. gibi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlamaktayız. Tüm firmalar özellikle taşınma sırasında meydana gelebilecek iş gücü kaybını en aza indirgemek isteyecektir. Durmaz Nakliyat olarak bu konuda en üst seviyede çalışma yaparak hem maddi hem manevi tüm iş kaybınızın en aza indirilmesini sağlıyoruz. Fabrika taşımacılığında iş kaybını en aza indirmek için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Bunlardan en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir. Örneğin cumartesi günü saat 16:00'da mesaisi biten bir fabrikada mesai bitiminden hemen sonra taşıma işlemi başlanırsa pazar gününe kadar yeni adrese taşınma işlemleri tamamlanır. İş günü sabahı fabrikanın faaliyete başlamasıyla iş kaybı büyük oranda önlenmiş olacaktır.

Bursa evden eve nakliyat işlerinizde fiyat isterken aklınızda bulundurmanız gereken ilk kıstas iş yaptıracağınız firmanın büyüklüğü,kurumsallığı ve sahip olduğu yetki belgeleridir. Biz Durmaz Bursa Evden Eve Nakliyat olarak kurumsal & profesyonel yapılanmaya çok önem gösteriyoruz.

Şirketimiz bünyesinde çalıştırdığımız mobilya ustalarımız,elektronik eşya yetkili servislerimiz,avize monte-demonte ustalarımızın hepsi profesyonelce bu işi senelerce yapan sertifikalı kişilerdir. Bursa'da şehir içi ve şehir dışı asansörlü uygun evden eve nakliyat denilince 38 yıldır bu şehirde akıllara ''Durmazlar'' markası gelmektedir.

Taşınacak eşyanın miktarı,oda sayısı,kaçıncı kattan kaçınca kata taşınacağı ve kaç km yol yapılacağı doneleri üzerine experlerimiz fiyat çıkarmakta ve sizlere sunmaktadırlar. Bu kıstaslar göz önüne alındığında nakliye işinizin fiyatı aşağı yukarı tüm firmalarda aynı çıkar fakat daha ucuza iş yapmak isteyen firmalar çalıştırdıkları profesyonel olmayan toplama elemanlardan dolayı sizlere daha uygun fiyat verebilirler ama bu gibi durumlarda üzülen her zaman müşteriler olmuşlardır. Tecrübeyle sabittir yetki belgesi olmayan veya kurumsal olmayan şirketlere iş yaptıran sonradan bize gelen tüm müşterilerimiz daha önce gittikleri şirketlerden uğradıkları zararı anlatıp bizim hizmetimiz karşısında adeta mest olmaktadırlar çünkü biz bu işi senelerdir yapıyoruz kendimize güveniyoruz sadece eşya değil anılarınızı da taşıdığımızın farkındayız...