Sosyal Medya

HAKKIMIZDA

Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık hizmetini yeniden tasarlayarak müşteri memnuniyeti odaklı düşünen ve sektörde yaklaşık 37 yıldır hizmet veren bir firma olarak şehir içi, şehirler arası profesyonel ev eşyası taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Evden eve nakliyat başta temel hizmetlerimiz arasında yer alırken bunun dışında diğer sunmuş olduğumuz nakliye hizmetleri ev ofis eşyası taşıma, parça eşya taşımacılığı, piyano nakliyat, uluslar arası taşımacılık, antika eşya taşımacılığı, lojistik hizmetler, askılı tekstil taşımacılığı alanlarında müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse en çok müşterilerimize sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetimizden biraz bahsedelim. Evden eve nakliyat oldukça güç ve zahmetli sektör haline dönüşmüştür. Evden eve nakliyat hizmeti vermeden önce müşterilerimiz taşıma gününden 1-2 gün öncesinde bizi aradığında evinize ücretsiz olarak eksper gönderiyoruz. Eksperimiz müşterimizin müsait olduğu bir zaman ev sahibinden randevu alıp müşterimizin evine gidiyor ve eşyaların detaylı olarak analizini yapmaktadır. Müşterimize hizmet kapsamımız detaylı olarak anlatıldıktan sonra sözleşme kapsamında müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte eşyalar taşınmaktadır.

Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte aracımız gelerek genelde sabah saatlerinde elemanlarımız tarafından taşıma hizmetimiz başlar. Ev içindeki tüm eşyalar demonte yapıldıktan sonra komple ambalajı yapılır. Kırılacak olan eşyalarınız kraft kağıtlara, kumaş koltuk kumaş v.b. eşyalar havalı naylonlara, elektronik eşyalarınız köpüklü karton koliler içerisinde taşınır. Paketleme aşaması bittikten sonra tüm eşyalar itinalı bir şekilde aracımıza yerleştirilir. Taşınma sırasında eşyalarınızın başına her hangi bir zarar gelmesi durumunda anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firması tarafından eşyanızın maddi değeri karşılanır.

BURSA'NIN EN BÜYÜK MARKASI EVDEN EVE NAKLİYAT'TA DA HİZMETİNİZDE. KALİTELİ, PROFESYONEL, ELİT BİR EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ ALMAK İSTİYORSANIZ BURSA'NIN MARKASI HER ZAMAN SİZİNLE...
Bursa şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat taşımacılıkta sektörün en önemli markası Durmaz Evden Eve Nakliyat Taşımacılık 38 yıldır Bursa'yı Dünya'ya,Dünya'yı Bursa'ya taşımaktadır. Bursa Şehir içi nakliyatta Bursa'nın tüm ilçeleri arasında geniş taşıma ağımız bulunmaktadır. Bursa'nın tek 3 şubeli markası olarak tüm ilçelerimize eşit mesafe uzaklıktayız. Bursa Yıldırım,Bursa Osmangazi ve Bursa Nilüfer de şubelerimiz bulunmaktadır.

Bursa'nın 17 ilçesine toplamda 2600'e yakın nakliyat ve taşımacılık gerçekleştirdik. Biz bu şehri gerçekten çok iyi tanıyoruz ve çok seviyoruz. Sizin için kendimizi ve araç filomuzu daima geliştiriyoruz. Şehir içine uygun kapalı evden eve nakliye araçlarımız ve asansörlü taşıma araçlarımız Bursa'nın dar sokaklarından geçecek şekilde dizayn edilmiştir.

Bursa şehirler arası evden eve nakliyat taşımacılık olarakta çok iddialıyız. 38 yılda Türkiye'nin 73 şehrine Bursa'dan ev,ofis,fabrika,banka ve fuar standları taşıdık.( Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız ) Türkiye'mizin birçok şehrinden de Bursa'ya ev,ofis,fabrika,banka ve fuar standları taşıdık. Şehirler arası evden eve nakliyat taşımacılıkta ülkemizin en değerli markalarından biri olmayı başardık.